4.2.2018

Nova zmaga Fletcherja, Šarc na 15. mestu

Tudi drugo tekmo celinskega pokala v nordijski kombinaciji v Planici je dobil izkušeni Američan, Bryan Fletcher, najboljši domačin pa je bil tudi tokrat Leon Šarc na 15. mestu.

Image

FOTOGALERIJA >>

V dolini pod Poncami so se nordijski kombinatorci danes pomerili še na 13. tekmi celinskega pokala v tej sezoni. Tudi na drugi preizkušnji v Planici je zanesljivo zmagal Američan Bryan Fletcher, ki je tokrat Avstrijca Martina Fritza na drugem mestu ugnal za 39 sekund, tretji je bil njegov brat, Taylor Fletcher, ki je zaostal že 85 sekund, čeprav je bil po skokih šele na 15. mestu.

Najboljši Slovenec je bil tudi danes Leon Šarc, ki je osvojil 15. mesto, potem ko je bil po skokih deseti, njegov zaostanek v cilju pa je znašal 2:52 minuti. Točke je na 27. mestu ujel še Gašper Brecl, tik za njimi so ostali Nik Knaus, Rok Juvančič, Ožbej Jelen, Matevž Malovrh in Rok Jelen, ki so se zvrstili na mestih med 32. in 39.