Program

Podrobni program

Četrtek, 23. 3. 2017
Kvalifikacije

09.00 Uradni trening
10.00 Uradni trening
11.00 Kvalifikacije
12.00 Zabavni program na odru
Val 202 - Zlatko
14.00 Zaključek programa v Planici
18.00 Zabava s skupino Zahod Band, Rateče
19.30 Otvoritvena slovesnost, Rateče

Petek, 24. 3. 2017
Posamična tekma

14.00 Poskusna serija
15.00 Prva serija
Finalna serija
17.15 Zabavni program na odru
Val 202 - Gadi
18.30 Zaključek programa v Planici
19.00 Open Air Planica, Kranjska Gora

Sobota, 25. 3. 2017
Ekipna tekma

09.00 Poskusna serija
10.00 Prva serija
Finalna serija
12.30 Zabavni program na odru
Val 202 - Tabu
15.00 Zaključek programa v Planici
18.00 Open Air Planica, Kranjska Gora
20.00 Podelitev startnih številk in koncert

Nedelja, 26. 3. 2017
Posamična tekma

09.00 Poskusna serija
10.00 Prva serija
Finalna serija
12.00 Podelitev nagrad
12.30 Zabavni program na odru
Val 202 - Dan D
15.00 Zaključek programa v Planici


Dogodki v Planici

Četrtek, 05. 01. 2017

09:00–16:00 Uradni trening, Stadion Planica
18:00 Sestanek vodij ekip, Čaplja

Petek, 06.01.2017
Posamična tekma

09:00 Šprint P - Kvalifikacije, Stadion Planica
10:30 2. sestanek vodij ekip, Stadion Planica
11:00 Šprint P - Finale (Stadion Planica)
14:00–16:00 Uradni trening (Stadion Planica)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Sobota, 07.01.2017
Posamična tekma

09:00 Ženske - 10 km P (Stadion Planica)
Ženske U20 - 5 km P
Moški - 10 km P
Moški U20 - 10 km P
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Nedelja, 08.01.2017
Posamična tekma

09:00 Ženske - 10 km K (Stadion Planica)
Ženske U20 - 7,5 km K
Moški - 15 km K
Moški U20 - 10 km K
13:00 Podelitev nagrad (Stadion Planica)

Sobota, 18. 02. 2017

NK 08:30 Uradni trening – skoki HS 139
NK 09:00 Provizorična serija – HS 139
NK 10:30 Tekma – skoki (HS 139 – 1. serija)
SKO 10:30 Sestanek vodij ekip (Čaplja)
SKO 12:00 Uradni trening – HS 139
SKO 13:00 Poizkusna serija – HS 139
SKO 14:30 Prva serija
SKO 20 min premor
SKO Finalna serija
SKO Sledi – Podelitev nagrad
NK 14:00 Uradni trening – tek na smučeh
NK 15:00 Tekma – tek na smučeh
NK Sledi – podelitev nagrad

Nedelja, 19 .02. 2017

NK 08:30 Poizkusna serija – HS 139
NK 09:30 Tekma – skoki (HS 139 – 1. serija)
SKO 11:30 Poizkusna serija – HS 139
SKO 12:45 Prva serija
SKO 20 min premor
SKO Finalna serija
SKO Sledi – podelitev nagrad
NK 14:00 Tekma – tek na smučeh
NK Sledi – podelitev nagrad

FIS CELINSKI POKAL V TEKU NA SMUČEH
5.–8. januar 2017
>> Več o dogodku
FIS CELINSKI POKAL V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI
18.–19. februar 2017
>> Več o dogodku
FIS CELINSKI POKAL V TEKU NA SMUČEH
5.–8. januar 2017

Četrtek, 05. 01. 2017

09:00–16:00 Uradni trening, Stadion Planica
18:00 Sestanek vodij ekip, Čaplja

Petek, 06.01.2017
Posamična tekma

09:00 Šprint - Kvalifikacije, Stadion Planica
10:30 2. sestanek vodij ekip, Stadion Planica
11:00 Šprint - Finale (Stadion Planica)
14:00–16:00 Uradni trening (Stadion Planica)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Sobota, 07.01.2017
Posamična tekma

09:00 Ženske - 10 km (Stadion Planica)
Ženske U20 - 5 km
Moški - 10 km
Moški U20 - 10 km
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Nedelja, 08.01.2017
Skiatlon

09:00 Ženske - 15 km (Stadion Planica)
Ženske U20 - 10 km
Moški - 30 km
Moški U20 - 20 km
13:00 Podelitev nagrad (Stadion Planica)

SVETOVNI DAN SNEGA
14.–15. januar 2017
>> Več o dogodku

 

CELINSKI POKAL V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI
18.–19. februar 2017

Sobota, 18. 02. 2017

NK 08:00 Uradni trening – skoki HS 139
NK 09:00 Provizorična serija – HS 139
NK 10:30 Tekma – skoki (HS 139 – 1. serija)
SKO 10:30 Sestanek vodij ekip (Čaplja)
SKO 12:00 Uradni trening – HS 139
SKO 13:00 Poizkusna sreija – HS 139
SKO 14:30 Prva serija
SKO 20 min premor
SKO Finalna serija
SKO Sledi – Podelitev nagrad
NK 14:00 Uradni trening – tek na smučeh
NK 15:00 Tekma – tek na smučeh
NK Sledi – podelitev nagrad

Nedelja, 19 .02. 2017

NK 08:00 Poizkusna serija – HS 139
NK 09:30 Tekma – skoki (HS 139 – 1. serija)
SKO 11:30 Poizkusna serija – HS 139
SKO 12:45 Prva serija
SKO 20 min premor
SKO Finalna serija
SKO Sledi – podelitev nagrad
NK 14:00 Tekma – tek na smučeh
NK Sledi – podelitev nagrad