23. - 26.03.2017

Preskoči povezave

23. - 26.03.2017

Medalje iz SP v poletih

Kulm, Avstrija 2016

  1. Peter Prevc, SLO
  2. Kenneth Gangnes, NOR
  3. Stefan Kraft, AVT

Harrachov, Češka 2014

  1. Severin Freund, NEM
  2. Anders bardal, NOR
  3. Peter Prevc, SLO

Vikersund, Norveška 2012

  1. Robert Kranjec, SLO
  2. Rune Velta, NOR
  3. Martin Koch, AVT

Planica, Slovenija 2010

  1. Simon Ammann, ŠVI
  2. Gregor Schlierenzauer, AVT
  3. Anders Jacobsen, NOR

Oberstdorf, Nemčija 2008

  1. Gregor Schlierenzauer, AVT
  2. Martin Koch, AVT
  3. Janne Ahonen, FIN

Kulm, Avstrija 2006

  1. Roar Ljøkelsøy, NOR
  2. Andreas Widhölzl, AVT
  3. Thomas Morgenstern, AVT

Planica, Slovenija 2004

  1. Roar Ljøkelsøy, NOR
  2. Janne Ahonen, FIN
  3. Tami Kiuru, FIN

Harrachov, Češka 2002

  1. Sven Hannawald, NEM
  2. Martin Schmitt, NEM
  3. Matti Hautamäki, FIN

Vikersund, Norveška 2000

  1. Sven Hannawald, NEM
  2. Andreas Widhölzl, AVT
  3. Janne Ahonen, FIN

Oberstdorf, Nemčija 1998

  1. Kazuyoshi Funaki, JAP
  2. Sven Hannawald, NEM
  3. Dieter Thoma, NEM

Kulm, Avstrija 1996

  1. Andreas Goldberger, AVT
  2. Janne Ahonen, FIN
  3. Urban Franc, SLO

Planica, Slovenija 1994

  1. Jaroslav Sakala, ČEŠ
  2. Espen Bredesen, NOR
  3. Roberto Cecon, ITA

Harrachov, Češkoslovaška 1992

  1. Noriaki Kasai, JAP
  2. Andreas Goldberger, AVT
  3. Roberto Cecon, ITA

Vikersund, Norveška 1990

  1. Dieter Thoma, ZRN
  2. Matti Nykänen, FIN
  3. Jens Weissflog, NDR

Oberstdorf, Zahodna Nemčija 1988

  1. Ole Gunnar Fidjestøl, NOR
  2. Primož Ulaga, JUG
  3. Matti Nykänen, FIN

Kulm, Avstrija 1986

  1. Andreas Felder, AVT
  2. Franz Neuländtner, AVT
  3. Matti Nykänen, FIN

Planica, Jugoslavija 1985

  1. Matti Nykänen, FIN
  2. Jens Weissflog, NDR
  3. Pavel Ploc, ČSR

Harrachov, Češkoslovaška 1983

  1. Klaus Ostwald, NDR
  2. Pavel Ploc, ČSR
  3. Matti Nykänen, FIN

Oberstdorf, Zahodna Nemčija 1981

  1. Jari Puikkonen, FIN
  2. Armin Kogler, AVT
  3. Tom Levorstad, NOR

Planica, Jugoslavija 1979

  1. Armin Kogler, AVT
  2. Axel Zitzman, NDR
  3. Piotr Fijas, POL

Vikersund, Norveška 1977

  1. Walter Steiner, ŠVI
  2. Anton Innauer, AVT
  3. Henry Glaß, NDR

Kulm, Avstrija 1975

  1. Karel Kodejška, ČSR
  2. Rainer Schmidt, NDR
  3. Karl Schnabl, AVT

Oberstdorf, Zahodna Nemčija 1973

  1. Hans-Georg Aschenbach, NDR
  2. Walter Steiner, ŠVI
  3. Karel Kodejška, ČSR

Planica, Jugoslavija 1972

  1. Walter Steiner, ŠVI
  2. Heinz Wossipiwo, NDR
  3. Jiří Raška, ČSR

Ekipno

Oberstdorf, Nemčija 2008

  1. Avstrija
  2. Finska
  3. Norveška

Kulm, Avstrija 2006

  1. Norveška
  2. Finska
  3. Nemčija

Planica, Slovenija 2004

  1. Norveška
  2. Finska
  3. Avstrija